Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Dlaczego warto stosować Archicad 25. Poznaj 5 powodów.

11 października 2021 architekt

Archicad, jako następca klasycznego CAD już od ponad 30 lat stanowi jedno z najpopularniejszych narzędzi architektonicznych, które umożliwiają tworzenie efektywnych i efektownych projektów. Dlaczego warto stosować Archicad? Sprawdź 5 najważniejszych powodów, dla których to oprogramowanie powinno być podstawą pracy architekta.

Łatwość obsługi Archicad

Archicad w wersji 25 to narzędzie, które umożliwi nam tworzenie elastycznych i efektywnych projektów bez zaawansowanej wiedzy na temat samego narzędzia. Intuicyjność, łatwość obsługi oraz zasobna biblioteka obiektów umożliwia bardzo łatwe dodawanie szczegółów projektu, tworząc realistyczne rysunki w modelu 3D z wykorzystaniem rzutów, przekrojów oraz elewacji. 

Możliwość pracy z wieloma członkami zespołu nad jednym projektem

Praca z Archicad nie musi ograniczać się do projektu jednej osoby. Pracujemy nad dużym projektem dla klienta w kilka osób? Archicad w wersji 25 umożliwia nam synchronizację projektu za pomocą funkcjonalności Teamwork oraz BIMcloud. Z Archicad zespół projektowy może pracować zdalnie – narzędzie umożliwia edycję projektu w czasie rzeczywistym z różnych lokalizacji. 

archicad

Dynamiczny rozwój narzędzia Archicad

Twórcy zaawansowanego narzędzia Archicad nie spoczywają na laurach. Oprogramowanie jest cały czas rozwijane i rozbudowywane o nowe, przydatne w pracy architekta funkcje. Z każdą aktualizacją oprogramowania nasza praca staje się jeszcze efektywniejsza i jeszcze łatwiejsza. Dodatkową zaletą jest pakiet materiałów, które umożliwią szybkie zaadaptowanie nowych funkcji do naszych dotychczasowych projektów. 

Możliwość tworzenia zaawansowanych wizualizacji

Archicad gwarantuje nam możliwość generowania niesamowitych prezentacji, które z pewnością zachwycą klienta oczekującego efektów naszej pracy. Bez względu na to, na jakim urządzeniu pracujemy, aplikacja BIMx umożliwi nam przeniesienie się na do realistycznego modelu budynku, który w łatwy sposób ujawni wszystkie założenia i smaczki, jakie przygotowaliśmy w drodze projektowania. 

architektura

Multibim Forward – maksymalizacja potencjału ukrytego w Archicad 25

Multibim Forward to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Oferowana przez oficjalnego dostawcę Multibim usługa umożliwia uzyskanie dodatkowych narzędzi zwiększających efektywność projektów, specjalnych usług niedostępnych w podstawowej wersji oraz oferty szkoleń, które pozwolą nam na wykorzystanie ogromnego potencjału oprogramowania Archicad 25. 

toaleta przenośna

Redakcja 360architekci.pl

Redakcja strony 360architekci to dynamiczny zespół pasjonatów, którzy poświęcają się publikowaniu inspirujących i wnikliwych artykułów na temat budownictwa, domów, ogrodów i wnętrz. Zespół skupia się na dostarczaniu czytelnikom wartościowej wiedzy z zakresu architektury, designu oraz najnowszych trendów w branży.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

koła meblowe
toaleta przenośna
Archicad BIM

Jesteś zainteresowany reklamą?

Archicad BIM