360architekci.pl

Blog budowlany

architekt
Dom

Dlaczego warto stosować Archicad 25. Poznaj 5 powodów.

Archicad, jako następca klasycznego CAD już od ponad 30 lat stanowi jedno z najpopularniejszych narzędzi architektonicznych, które umożliwiają tworzenie efektywnych i efektownych projektów. Dlaczego warto stosować Archicad? Sprawdź 5 najważniejszych powodów, dla których to oprogramowanie powinno być podstawą pracy architekta.

Łatwość obsługi Archicad

Archicad w wersji 25 to narzędzie, które umożliwi nam tworzenie elastycznych i efektywnych projektów bez zaawansowanej wiedzy na temat samego narzędzia. Intuicyjność, łatwość obsługi oraz zasobna biblioteka obiektów umożliwia bardzo łatwe dodawanie szczegółów projektu, tworząc realistyczne rysunki w modelu 3D z wykorzystaniem rzutów, przekrojów oraz elewacji. 

Możliwość pracy z wieloma członkami zespołu nad jednym projektem

Praca z Archicad nie musi ograniczać się do projektu jednej osoby. Pracujemy nad dużym projektem dla klienta w kilka osób? Archicad w wersji 25 umożliwia nam synchronizację projektu za pomocą funkcjonalności Teamwork oraz BIMcloud. Z Archicad zespół projektowy może pracować zdalnie – narzędzie umożliwia edycję projektu w czasie rzeczywistym z różnych lokalizacji. 

archicad

Dynamiczny rozwój narzędzia Archicad

Twórcy zaawansowanego narzędzia Archicad nie spoczywają na laurach. Oprogramowanie jest cały czas rozwijane i rozbudowywane o nowe, przydatne w pracy architekta funkcje. Z każdą aktualizacją oprogramowania nasza praca staje się jeszcze efektywniejsza i jeszcze łatwiejsza. Dodatkową zaletą jest pakiet materiałów, które umożliwią szybkie zaadaptowanie nowych funkcji do naszych dotychczasowych projektów. 

Możliwość tworzenia zaawansowanych wizualizacji

Archicad gwarantuje nam możliwość generowania niesamowitych prezentacji, które z pewnością zachwycą klienta oczekującego efektów naszej pracy. Bez względu na to, na jakim urządzeniu pracujemy, aplikacja BIMx umożliwi nam przeniesienie się na do realistycznego modelu budynku, który w łatwy sposób ujawni wszystkie założenia i smaczki, jakie przygotowaliśmy w drodze projektowania. 

architektura

Multibim Forward – maksymalizacja potencjału ukrytego w Archicad 25

Multibim Forward to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Oferowana przez oficjalnego dostawcę Multibim usługa umożliwia uzyskanie dodatkowych narzędzi zwiększających efektywność projektów, specjalnych usług niedostępnych w podstawowej wersji oraz oferty szkoleń, które pozwolą nam na wykorzystanie ogromnego potencjału oprogramowania Archicad 25.