Strona główna
Wnętrza
Tutaj jesteś

Konkurs dla architektów wnętrz – jednolita podłoga w całym domu.

15 stycznia 2021 Konkurs dla architektów wnętrz

Marka paneli winylowych Arbiton przygotowała konkurs dla architektów i projektantów na zaprojektowanie przestrzeni odzwierciedlającej ideę ONE SPACE – ideę, która szczególnie w obecnych czasach jest niezwykle nośna. Do wygrania najnowsze iPady PRO.

Home-office i home-schooling to słowa, które zrobiły karierę w  minionym roku. Nasza przestrzeń domowa w jednej chwili musiała zyskać nowe, liczne funkcje. Dziś nasze mieszkania i domy to nie tylko spokojna przystań w której możemy ukryć się przed światem, ale także miejsce z którego zarządzamy swoim życiem zawodowym, uczymy się, nawiązujemy kontakt z przyjaciółmi. Nowa rzeczywistość wymaga innego podejścia do projektowania wnętrz. Projekty mieszkań, w jeszcze większym stopniu powinny odzwierciedlać ideę ONE SPACE. A można ją osiągnąć kreując w całym domu jednolitą podłogę.Dlatego marka Arbiton przygotowała wyjątkowy konkurs.

– Z jednej strony coraz częściej musimy dodawać nowe funkcje do naszych mieszkań z drugiej bardzo ważny jest dla nas poczucie bezpieczeństwa w domu. Jednolita podłoga pozwala wprowadzić w pomieszczeniach tak potrzebny ład i spokój. Panele winylowe Arbiton są produktem, który można układać nawet na 200 m2 powierzchni bez konieczności tworzenia dodatkowych dylatacji między pomieszczeniami. To daje niesamowite możliwości do wykreowania unikatowej i jednorodnej przestrzeni – mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton. Zapraszamy architektów i projektantów do przesyłania zdjęć realizacji. Konkurs potrwa trzy miesiące, a najlepsze prace co miesiąc nagrodzimy– podsumowuje Artur Tomikowski.

Zdjęcia realizacji (min. 3 zdjęcia w rozdzielczości >3500×2480 z użyciem paneli marki Arbiton) należy przesłać na adres [email protected] . W tytule wiadomości należy wpisać: ONE SPACE ONE FLOOR. Akcja trwa od 1.01.21 do 30.03.2021

Co miesiąc zespół A.design Studio wybierze i ogłosi zwycięzcę.

*Wysyłając zdjęcia, zgłaszający oświadcza, że ma do nich pełne prawa autorskie, a wykonana inwestycja została zrealizowana zgodnie z jego projektem, udziela jednocześnie zgodę na wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamowych spółki marki Arbiton bez ograniczeń czasowych i terytorialnych na polach eksploatacji wymienionych w ustawie, w szczególności w materiałach elektronicznych, na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i drukowanych materiałach reklamowych. Jednocześnie informuje, że zdjęcia, w miarę możliwości technicznych, opatrzone będą informacją o autorze projektu.

Redakcja 360architekci.pl

Redakcja strony 360architekci to dynamiczny zespół pasjonatów, którzy poświęcają się publikowaniu inspirujących i wnikliwych artykułów na temat budownictwa, domów, ogrodów i wnętrz. Zespół skupia się na dostarczaniu czytelnikom wartościowej wiedzy z zakresu architektury, designu oraz najnowszych trendów w branży.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

BIM historyczny
stylowe i funkcjonalne meble do restauracji

Jesteś zainteresowany reklamą?